Suplování:   Pondělí 5.9.2022 (sudý)

datum výpisu: 7.9.2022 (18:46)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bjalončik Petr

1.hod

odpadá

ZS

1MO

 

zrušeno

 

2.hod

přesun >>

F

2TR+

 

na 6.9. 5.hod

 

3.hod

odpadá

TD

2AT

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TD

2AT

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TD

1MO

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

1MO

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

F

2AT

 

zrušeno

Dědek Tomáš

1.hod

navíc

TH

1MO

(č9)

 
 

2.hod

navíc

TH

1MO

(č9)

 
 

2.hod

odpadá

M

2AT

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

TH

1MO

(č9)

 
 

3.hod

odpadá

M

4AT

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

TH

1MO

(č9)

 
 

4.hod

odpadá

M

1MO

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TH

1MO

(č9)

 
 

5.hod

odpadá

TCM

2AT

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TCM

2AT

 

zrušeno

Kulhavý Tomáš

1.hod

odpadá

TV

3TR+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

3TR+

 

zrušeno

 

5.hod

přesun >>

AJ

2TR+

 

na 9.9. 1.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

2TR+

 

na 9.9. 2.hod

 

8.hod

odpadá

TV

2AT

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TV

2AT

 

zrušeno

Kazdová Lenka

1.hod

navíc

TH

2AT

(č10)

 
 

2.hod

navíc

TH

2AT

(č10)

 
 

2.hod

odpadá

EK

4AT

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

TH

2AT

(č10)

 
 

3.hod

odpadá

EK

3TR+

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

TH

2AT

(č10)

 
 

4.hod

odpadá

EK

3TR+

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TH

2AT

(č10)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

4AT

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

4AT

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

EK

4AT

 

zrušeno

Köhler Pavel

1.hod

navíc

TH

1AT

(č8)

 
 

1.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

TH

1AT

(č8)

 
 

2.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

TH

1AT

(č8)

 
 

3.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

TH

1AT

(č8)

 
 

4.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TH

1AT

(č8)

 
 

5.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OV

1AT (1AT1)+

 

zrušeno

Košťál Eduard

2.hod

odpadá

ELT

1MO

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

ELP

4AT

(č3)

 
 

3.hod

odpadá

ELT

1MO

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

ELP

4AT

(č3)

 
 

5.hod

odpadá

UE

3E

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

UE

3E

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

E

2E

 

zrušeno

Málek Jaroslav

1.hod

navíc

TH

3TR+

(č12)

 
 

1.hod

přesun >>

MTR

2TR

 

na 6.9. 2.hod

 

2.hod

navíc

TH

3E+

(č12)

 
 

3.hod

navíc

TH

3TR+

(č12)

 
 

3.hod

odpadá

PSP

2TR+

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

TH

3E+

(č12)

 
 

4.hod

odpadá

PSP

2TR+

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TH

3TR+

(č12)

 
 

5.hod

odpadá

TD

3TR

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

3TR

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEC

3TR

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PSP

1MO (1MO1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

PSP

1MO (1MO1)

 

zrušeno

Lodr Jiří

1.hod

navíc

TH

2TR+

(č4)

 
 

1.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

TH

2E+

(č4)

 
 

2.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

TH

2E+

(č4)

 
 

3.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

TH

2TR+

(č4)

 
 

4.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

TH

2TR+

(č4)

 
 

5.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OV

1AT (1AT2)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PL

2I

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TH

2TR+

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

TD

2I

 

zrušeno

 

11.hod

odpadá

TD

2I

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

1.hod

TH

 

(č8)

navíc

Köhler Pavel

 
 

1.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

1.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

 

2.hod

TH

 

(č8)

navíc

Köhler Pavel

 
 

2.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

2.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

 

3.hod

TH

 

(č8)

navíc

Köhler Pavel

 
 

3.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

3.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

 

4.hod

TH

 

(č8)

navíc

Köhler Pavel

 
 

4.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

4.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

 

5.hod

TH

 

(č8)

navíc

Köhler Pavel

 
 

5.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

5.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

 

6.hod

OV

1AT1

 

odpadá

 

(KH)

 

6.hod

OV

1AT2

 

odpadá

 

(LO)

1MO

1.hod

TH

 

(č9)

navíc

Dědek Tomáš

 
 

1.hod

ZS

   

odpadá

 

(BP)

 

2.hod

TH

 

(č9)

navíc

Dědek Tomáš

 
 

2.hod

ELT

   

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

TH

 

(č9)

navíc

Dědek Tomáš

 
 

3.hod

ELT

   

odpadá

 

(KO)

 

4.hod

TH

 

(č9)

navíc

Dědek Tomáš

 
 

4.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

5.hod

TH

 

(č9)

navíc

Dědek Tomáš

 
 

5.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

 

6.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

 

8.hod

PSP

1MO1

 

odpadá

 

(MÁ)

 

9.hod

PSP

1MO1

 

odpadá

 

(MÁ)

2AT

1.hod

TH

 

(č10)

navíc

Kazdová Lenka

 
 

2.hod

TH

 

(č10)

navíc

Kazdová Lenka

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

3.hod

TH

 

(č10)

navíc

Kazdová Lenka

 
 

3.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

 

4.hod

TH

 

(č10)

navíc

Kazdová Lenka

 
 

4.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

 

5.hod

TH

 

(č10)

navíc

Kazdová Lenka

 
 

5.hod

TCM

   

odpadá

 

(DE)

 

6.hod

TCM

   

odpadá

 

(DE)

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(BP)

 

8.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

9.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

2E

1.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

2.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

2.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 5.hod

 

3.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

3.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

4.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

4.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

5.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

5.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 1.hod

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 2.hod

 

7.hod

E

   

odpadá

 

(KO)

 

8.hod

TH

   

odpadá

 

(LO)

2I

1.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

2.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

2.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 5.hod

 

3.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

3.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

4.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

4.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

5.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

5.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 1.hod

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 2.hod

 

7.hod

PL

   

odpadá

 

(LO)

 

8.hod

TH

   

odpadá

 

(LO)

 

10.hod

TD

   

odpadá

 

(LO)

 

11.hod

TD

   

odpadá

 

(LO)

2TR

1.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

1.hod

MTR

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 2.hod

 

2.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

2.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 5.hod

 

3.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

3.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

4.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

4.hod

PSP

   

odpadá

 

(MÁ)

 

5.hod

TH

 

(č4)

navíc

Lodr Jiří

 
 

5.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 1.hod

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 9.9. (Pá) 2.hod

 

8.hod

TH

   

odpadá

 

(LO)

3E

1.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

3.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

3.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

4.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

4.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

5.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

5.hod

UE

   

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

UE

   

odpadá

 

(KO)

3ML

1.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

3.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

3.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

4.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

4.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

5.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 

3TR

1.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

3.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

3.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

4.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

4.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

5.hod

TH

 

(č12)

navíc

Málek Jaroslav

 
 

5.hod

TD

   

odpadá

 

(MÁ)

 

6.hod

TD

   

odpadá

 

(MÁ)

 

7.hod

TEC

   

odpadá

 

(MÁ)

4AT

2.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

3.hod

ELP

 

(č3)

navíc

Košťál Eduard

 
 

3.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

5.hod

ELP

 

(č3)

navíc

Košťál Eduard

 
 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(KZ)

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(KZ)

 

7.hod

EK

   

odpadá

 

(KZ)

 

 

Suplování:   Úterý 6.9.2022 (sudý)

datum výpisu: 7.9.2022 (18:46)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bjalončik Petr

4.hod

přesun <<

F

2TR+

(č4)

z 8.9. 4.hod

 

4.hod

přesun >>

MO

1MO

 

na 7.9. 7.hod

 

5.hod

přesun <<

F

2TR+

(č4)

z 5.9. 2.hod

 

5.hod

přesun >>

MO

1MO

 

na 7.9. 5.hod

Dědek Tomáš

5.hod

odpadá

M

2AT

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

M

2TR+

 

na 8.9. 4.hod

 

7.hod

odpadá

M

2TR+

 

zrušeno

Kulhavý Tomáš

1.hod

odpadá

AJ

1MO

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

2TR+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AJ

2TR+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

AJ

1MO

 

zrušeno

Kazdová Lenka

2.hod

změna

AJ

3TR+

(č10)

 
 

7.hod

přesun >>

EK

4AT

 

na 7.9. 6.hod

Málek Jaroslav

2.hod

přesun <<

MTR

2TR

(č12)

z 5.9. 1.hod

Stehlíková Eva

2.hod

odpadá

SN

2TR+

 

zrušeno

 

3.hod

přesun >>

SN

2TR+

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

SN

2TR+

(č4)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1MO

1.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

4.hod

MO

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 7.hod

 

5.hod

MO

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 5.hod

 

6.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

2AT

5.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

2E

2.hod

SN

   

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

SN

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

4.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 4.hod

 

4.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

5.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 5.9. (Po) 2.hod

 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

6.hod

SN

 

(č4)

přesun <<

Stehlíková Eva

z 3.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 8.9. (Čt) 4.hod

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

2I

2.hod

SN

   

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

SN

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

4.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 4.hod

 

4.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

5.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 5.9. (Po) 2.hod

 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

6.hod

SN

 

(č4)

přesun <<

Stehlíková Eva

z 3.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 8.9. (Čt) 4.hod

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

2TR

2.hod

MTR

 

(č12)

přesun <<

Málek Jaroslav

z 5.9. (Po) 1.hod

 

2.hod

SN

   

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

SN

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

4.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 4.hod

 

4.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

5.hod

F

 

(č4)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 5.9. (Po) 2.hod

 

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

6.hod

SN

 

(č4)

přesun <<

Stehlíková Eva

z 3.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 8.9. (Čt) 4.hod

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

3E

2.hod

AJ

 

(č10)

změna

Kazdová Lenka

 

3ML

2.hod

AJ

 

(č10)

změna

Kazdová Lenka

 

3TR

2.hod

AJ

 

(č10)

změna

Kazdová Lenka

 

4AT

7.hod

EK

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 6.hod

 

 

Suplování:   Středa 7.9.2022 (sudý)

datum výpisu: 7.9.2022 (18:46)

Změny v rozvrzích učitelů:

Volný Martin

5.hod

odpadá

ČJL

2AT

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ČJL

2AT

 

zrušeno

Adamcová Martina

4.hod

odpadá

ČJL

1MO

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ČJL

1MO

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ČJL

3TR+

 

zrušeno

Bjalončik Petr

5.hod

přesun <<

MO

1MO

(č9)

z 6.9. 5.hod

 

6.hod

přesun <<

F

3TR+

(č10)

z 8.9. 1.hod

 

7.hod

přesun <<

MO

1MO

(č9)

z 6.9. 4.hod

Dědek Tomáš

2.hod

odpadá

M

1MO

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

2AT

 

zrušeno

 

4.hod

přesun >>

M

1AT

 

na 8.9. 3.hod

 

5.hod

odpadá

M

3TR+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TH

1MO

 

zrušeno

Kulhavý Tomáš

1.hod

odpadá

TV

2AT

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

2AT

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

4AT

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TV

4AT

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TV

1MO

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TV

1MO

 

zrušeno

Kazdová Lenka

2.hod

přesun <<

AJ

2AT

(č10)

z 7.hod

 

5.hod

přesun <<

AJ

4AT

(č3)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

EK

4AT

(č3)

z 6.9. 7.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

4AT

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

AJ

2AT

 

na 2.hod

Köhler Pavel

1.hod

přesun <<

TEC

4AT

(č6)

z 7.hod

 

3.hod

přesun <<

MV

1AT

(č6)

z 6.hod

 

4.hod

přesun <<

MV

1AT

(č6)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

MV

1AT

 

na 4.hod

 

6.hod

přesun >>

MV

1AT

 

na 3.hod

 

7.hod

přesun >>

TEC

4AT

 

na 1.hod

Košťál Eduard

3.hod

odpadá

ELT

1AT

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EM

2E

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

EM

2E

 

zrušeno

Málek Jaroslav

3.hod

přesun <<

IT

2AT (2AT2)

(č13)

z 9.9. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

3.hod

MV

 

(č6)

přesun <<

Köhler Pavel

z 6.hod

 

3.hod

ELT

   

odpadá

 

(KO)

 

4.hod

MV

 

(č6)

přesun <<

Köhler Pavel

z 5.hod

 

4.hod

M

   

přesun >>

 

na 8.9. (Čt) 3.hod

 

5.hod

MV

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

MV

   

přesun >>

 

na 3.hod

1MO

2.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(AM)

 

5.hod

MO

 

(č9)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 6.9. (Út) 5.hod

 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(AM)

 

7.hod

MO

 

(č9)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 6.9. (Út) 4.hod

 

7.hod

TH

   

odpadá

 

(DE)

 

8.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

9.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

2AT

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

AJ

 

(č10)

přesun <<

Kazdová Lenka

z 7.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

3.hod

IT

2AT2

(č13)

přesun <<

Málek Jaroslav

z 9.9. (Pá) 7.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VM)

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VM)

 

7.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

2E

4.hod

EM

   

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

EM

   

odpadá

 

(KO)

3E

5.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

6.hod

F

 

(č10)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 1.hod

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(AM)

3ML

5.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

6.hod

F

 

(č10)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 1.hod

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(AM)

3TR

5.hod

M

   

odpadá

 

(DE)

 

6.hod

F

 

(č10)

přesun <<

Bjalončik Petr

z 8.9. (Čt) 1.hod

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(AM)

4AT

1.hod

TEC

 

(č6)

přesun <<

Köhler Pavel

z 7.hod

 

4.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

5.hod

AJ

 

(č3)

přesun <<

Kazdová Lenka

z 6.hod

 

5.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

6.hod

EK

 

(č3)

přesun <<

Kazdová Lenka

z 6.9. (Út) 7.hod

 

6.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

TEC

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 8.9.2022 (sudý)

datum výpisu: 7.9.2022 (18:46)

Změny v rozvrzích učitelů:

Volný Martin

3.hod

odpadá

ČJL

4AT

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ON

4AT

 

zrušeno

Bjalončik Petr

1.hod

přesun >>

F

3TR+

 

na 7.9. 6.hod

 

2.hod

odpadá

TD

1AT

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TD

1AT

 

zrušeno

 

4.hod

přesun >>

F

2TR+

 

na 6.9. 4.hod

Dědek Tomáš

3.hod

přesun <<

M

1AT

(č8)

z 7.9. 4.hod

 

4.hod

přesun <<

M

2TR+

(č4)

z 6.9. 6.hod

Kulhavý Tomáš

1.hod

odpadá

AJ

1MO

 

zrušeno

Stehlíková Eva

2.hod

odpadá

SN

1MO

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SN

1MO

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

2.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

 

3.hod

M

 

(č8)

přesun <<

Dědek Tomáš

z 7.9. (St) 4.hod

 

3.hod

TD

   

odpadá

 

(BP)

1MO

1.hod

AJ

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

SN

   

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

SN

   

odpadá

 

(ST)

2E

4.hod

M

 

(č4)

přesun <<

Dědek Tomáš

z 6.9. (Út) 6.hod

 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 4.hod

2I

4.hod

M

 

(č4)

přesun <<

Dědek Tomáš

z 6.9. (Út) 6.hod

 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 4.hod

2TR

4.hod

M

 

(č4)

přesun <<

Dědek Tomáš

z 6.9. (Út) 6.hod

 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.9. (Út) 4.hod

3E

1.hod

F

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 6.hod

3ML

1.hod

F

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 6.hod

3TR

1.hod

F

   

přesun >>

 

na 7.9. (St) 6.hod

4AT

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VM)

 

5.hod

ON

   

odpadá

 

(VM)

 

 

Suplování:   Pátek 9.9.2022 (sudý)

datum výpisu: 7.9.2022 (18:46)

Změny v rozvrzích učitelů:

Kulhavý Tomáš

1.hod

přesun <<

AJ

2TR+

(č4)

z 5.9. 5.hod

 

1.hod

odpadá

TV

2TR+

 

zrušeno

 

2.hod

přesun <<

AJ

2TR+

(č4)

z 5.9. 6.hod

 

2.hod

odpadá

TV

2TR+

 

zrušeno

Málek Jaroslav

7.hod

přesun >>

IT

2AT (2AT2)

 

na 7.9. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2AT

7.hod

IT

2AT2

 

přesun >>

 

na 7.9. (St) 3.hod

2E

1.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 5.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 6.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

2I

1.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 5.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 6.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

2TR

1.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 5.hod

 

1.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

2.hod

AJ

 

(č4)

přesun <<

Kulhavý Tomáš

z 5.9. (Po) 6.hod

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(KU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři